Słoneczny Wrotków: Wakacje nad basenami [CENNIK, ATRAKCJE]

Zdjęcie z artykułu: Słoneczny Wrotków: Wakacje nad basenami [CENNIK, ATRAKCJE] Ośrodek Słoneczny Wrotków; Słoneczny Wrotków
Ilustracja do artykułu Słoneczny Wrotków: Wakacje nad basenami [CENNIK, ATRAKCJE]

Trwa sezon w ośrodku Słoneczny Wrotków. Kompleks basenów nad Zalewem Zemborzyckim będzie czynny przez całe wakacje codziennie przez 11 godzin!

Co czeka na Słonecznym Wrotkowie?

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu  znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów - plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

- Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR.

Dodatkowo wokół czekają inne, wodne oraz lądowe atrakcje. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych.

- W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci - brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń – dodaje Bednarczyk.

Nowy cennik

Nowy sezon przyniósł nowe ceny. Korzystanie z kompleksu Słoneczny Wrotków jest dużo droższe niż w poprzednim roku. Najmłodsi (do 7 kat) zamiast 5 zł zapłacą 7 zł, młodzież szkolna zamiast 10 zł – 14 zł, a dorośli zamiast 15 zł aż 21 zł!

Zdjęcie z artykułu: Słoneczny Wrotków: Wakacje nad basenami [CENNIK, ATRAKCJE] Pełny cennik Słoncznego Wrotkowa; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Słoneczny Wrotków: Wakacje nad basenami [CENNIK, ATRAKCJE]

Zgarnij bilet na Słoneczny Wrotków

Chcesz się bawić w wakacje na Słonecznym Wrotkowie? Dla czytelników ESKA INFO mamy darmowe wejściówki! Jak je zdobyć? Wystarczy już teraz wysłać wiadomość na fanpage ESKA INFO Lublin o treści "Idę na Słoneczny Wrotków". Wejściówki czekają. Kto pierwszy ten lepszy :)

ZOBACZ TEŻ >>> Kurtyny wodne w Lublinie: Gdzie się schłodzić w czasie upałów?

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

4 godz. 18 min.
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.

5 godz. 34 min.
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

5 godz. 36 min.
Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie w Katowicach zagra już 22 lipca. Kto wystąpi obok Brodki czy Organka? Sprawdź na ESKA.pl

5 godz. 37 min.

Okna niczym oczy domu... dekoruj, eksperymentuj, baw się dobrze. ANWO poleca!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy