Pierwszy mecz EURO U21 w Lublinie: Prezydent, wyjątkowa oprawa i... przegrana

Zdjęcie z artykułu: Pierwszy mecz EURO U21 w Lublinie: Prezydent, wyjątkowa oprawa i... przegrana Polacy przegrali 2:1 ze Słowacją; Miasto Lublin
Ilustracja do artykułu Pierwszy mecz EURO U21 w Lublinie: Prezydent, wyjątkowa oprawa i... przegrana

Za nami otwarcie rozgrywek UEFA EURO U21. Otwarcie i pierwszy mecz Polaków odbywał się na Arenie Lublin. Wyjątkowe widowisko zakończyło się... niespodziewanym wynikiem.  

Do Lublina na oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej do lat 21. przyjechał prezydent Polski, Andrzej Duda. Mecz Polska – Słowacja oglądał z trybun. Chociaż wynik spotkania nie budził entuzjazmu, to prezydent Polski cieszył się, że organizacja Mistrzostw Europy kolejny raz przypadła Polsce.

Drogie widowisko otwarcia zachwyciło kibiców. Połączenie najlepszych tancerzy ze sztukmistrzami, z których słynie Lublin przyniosło oczekiwany efekt.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla Polaków. Już w 1. minucie objęliśmy prowadzenie po golu strzelonym przez Lipskiego. Kibice mogli oglądać trzy bramki, niestety dwie z nich były strzelone przez naszych przeciwników. Słowacy mogą cieszyć się zwycięstwem po golach w wykonaniu Valejentiego (w 20 minucie) oraz Safranko (w 78 minucie).

Graczem spotkania został Stanislav Lobotka.  

Kolejny mecz Polaków w Lublinie już w poniedziałek. O godz. 20.45 zagrają ze Szwecją.  

Kibice ze stadionu wychodzili zawiedzeni, ale pełni nadziei na poniedziałek. Rozmawiał z nimi Mateusz Kasiak, reporter Radia ESKA. 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Razem z Galerią Gala przedstawiamy łazienkowe trendy 2017 roku!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Szukasz pracy za granicą?! Poznaj ofertę SBA Flex!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy