Liga Mistrzów na dużym ekranie! W Lublinie możecie je oglądać w kinowych fotelach [BILETY]

Zdjęcie z artykułu: Liga Mistrzów na dużym ekranie! W Lublinie możecie je oglądać w kinowych fotelach [BILETY] Transmisje meczów w Lublinie odbędą się we wtorek i w środę; FrodeCJ, Public Domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Liga Mistrzów na dużym ekranie! W Lublinie możecie je oglądać w kinowych fotelach [BILETY]

W Lublinie mecze można oglądać nie tylko w klubach i barach. Teraz możecie rozsiąść się wygodnie w… kinowych fotelach! Propozycję na wieczorne seanse piłkarskie ma lubelskie Multikino, a my mamy dla Was bilety na mecze!

Transmisje Ligi Mistrzów UEFA Champions League możecie oglądać w jakości High Definition w kinie przy ul. Spółdzielczości Pracy. Międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych.

Już dziś, 14 marca o godz 20.30 czeka mecz – Juventus i Porto
w środę, 15 marca o godz. 20.30 mecz - Monaco i Manchester City

Chcecie bilety na mecz? Pisz!

Dla Czytelników ESKA INFO Lublin mamy bilety na mecze na transmisje Ligi Mistrzów na ekranach Multikina. Jak je zdobyć? Trzeba się pospieszyć! Już teraz wyślij wiadomość na fanpage ESKA INFO Lublin. W treści wpisz hasło „Idę na ...”. W miejsce kropek wpiszcie "Juventus i Porto" lub "Monaco i Manchester City".

Zaproszenia są podwójne. Kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia! :)

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

19 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

33 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 13 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 30 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy