Liga Mistrzów na dużym ekranie! W Lublinie możecie je oglądać w kinowych fotelach [BILETY]

Zdjęcie z artykułu: Liga Mistrzów na dużym ekranie! W Lublinie możecie je oglądać w kinowych fotelach [BILETY] Transmisje meczów w Lublinie odbędą się we wtorek i w środę; FrodeCJ, Public Domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Liga Mistrzów na dużym ekranie! W Lublinie możecie je oglądać w kinowych fotelach [BILETY]

W Lublinie mecze można oglądać nie tylko w klubach i barach. Teraz możecie rozsiąść się wygodnie w… kinowych fotelach! Propozycję na wieczorne seanse piłkarskie ma lubelskie Multikino, a my mamy dla Was bilety na mecze!

Transmisje Ligi Mistrzów UEFA Champions League możecie oglądać w jakości High Definition w kinie przy ul. Spółdzielczości Pracy. Międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych.

Już dziś, 14 marca o godz 20.30 czeka mecz – Juventus i Porto
w środę, 15 marca o godz. 20.30 mecz - Monaco i Manchester City

Chcecie bilety na mecz? Pisz!

Dla Czytelników ESKA INFO Lublin mamy bilety na mecze na transmisje Ligi Mistrzów na ekranach Multikina. Jak je zdobyć? Trzeba się pospieszyć! Już teraz wyślij wiadomość na fanpage ESKA INFO Lublin. W treści wpisz hasło „Idę na ...”. W miejsce kropek wpiszcie "Juventus i Porto" lub "Monaco i Manchester City".

Zaproszenia są podwójne. Kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia! :)

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy