Chcesz jeździć z Motorem Lublin na mecze? Zostań wolontariuszem lubelskiej drużyny!

Zdjęcie z artykułu: Chcesz jeździć z Motorem Lublin na mecze? Zostań wolontariuszem lubelskiej drużyny! Motor Lublin; facebook.com/MotorLublin/
Ilustracja do artykułu Chcesz jeździć z Motorem Lublin na mecze? Zostań wolontariuszem lubelskiej drużyny!

To oferta dla miłośników sportu, Motoru Lublin i przede wszystkim piłki nożnej. Lubelska III-ligowa drużyna szuka współpracowników – wolontariuszy, którzy w nadchodzącym sezonie chcą się rozwinąć i przeżyć niesamowitą przygodę.

O co chodzi?

Wolontariat sportowy jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, szczególnie dla aktywnych i głodnych wyzwań osób, które pasjonują się sportem i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę. Razem z Motorem można przeżyć, miejmy nadzieję, niesamowity sezon piłkarski.

Wspierając klub można zdobyć cenne doświadczenie i nowe umiejętności. Każdy wolontariusz przejdzie profesjonalne szkolenia z zakresu podstaw bezpieczeństwa i współpracy w grupie, a także z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Chętni do współpracy otrzymają pakiety wolontariusza, certyfikaty potwierdzające udział w wolontariacie sportowym oraz zniżki na różnego rodzaju zajęcia sportowe, dodatkowo brać udział w wyjazdach szkoleniowo – integracyjnych dla wolontariuszy i w spotkaniach ze sportowcami.

Jak zostać wolontariuszem?

Chęci do zostania wolontariuszem powinni zgłosić się do Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin, wypełniając formularz rejestracyjny, dostępny na stronie: wolontariatsportowy.com/lublin.

- Wasza współpraca z Centrum stwarza nam możliwość powiększenia grona wolontariuszy o kolejne, wykwalifikowane osoby, będące gwarancją zapewnienia odpowiednio wysokiego poziomu organizacyjnego naszych imprez sportowych, a dla Was stanowi szansę rozwoju i realizowania własnych pasji – zachęca Motor Lublin.

ZOBACZ TEŻ >>> 9 rzeczy, które trzeba zrobić w wakacje w Lublinie!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

4 godz. 22 min.
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.

5 godz. 38 min.
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

5 godz. 40 min.
Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie w Katowicach zagra już 22 lipca. Kto wystąpi obok Brodki czy Organka? Sprawdź na ESKA.pl

5 godz. 41 min.

Okna niczym oczy domu... dekoruj, eksperymentuj, baw się dobrze. ANWO poleca!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy