Chce walczyć o Mistrzostwo Europy w biegu z przeszkodami. Potrzebuje pieniędzy na wyjazd!

Zdjęcie z artykułu: Chce walczyć o Mistrzostwo Europy w biegu z przeszkodami. Potrzebuje pieniędzy na wyjazd! Runmegeddon; Maratomania/ runmageddon.pl
Ilustracja do artykułu Chce walczyć o Mistrzostwo Europy w biegu z przeszkodami. Potrzebuje pieniędzy na wyjazd!

Jest zdolny, wytrwały i biega w Lublinie. Teraz może rozsławić nasze województwo na całą Europę, ale potrzebuje pieniędzy na wyjazd do Holandii.

Karol Przebirowski jest zawodnikiem Husaria Race Team w oddziale w Lublinie. Jego pasją od zawsze był sport. Jest zawodnikiem piłkarskiej drużyny sportowej PGKS Frassati Fajsławice.

- Swoją przygodę z bieganiem rozpoczął w styczniu w 2016 roku, od tamtej pory odnosił bardzo dużo sukcesów, wystartował m.in. w "Cztery dychy do maratonu" w Lublinie, "Tropem Wilczym", cyklu biegów "City Trial" czy w "III Zimowa Dycha Bieszczadzka". Do drużyny Husaria Race Team dołączył w grudniu 2016 roku – reklamują wyczyny młodego lublinianina jego przyjaciele.

Karol w maju 2017 roku miał swój debiut w Runmageddon'ie. Jego czas na trasie Rekrut był tak dobry, że mężczyzna zakwalifikował się do Mistrzostw Europy w biegu z przeszkodami. Teraz ma szansę, aby wyjechać do XXX i zmierzyć się z zawodnikami z całej Europy.

Przyjaciele Karola wierzymy w jego zdolności. Aby wspomóc go finansowo utworzyli zbiórkę pieniędzy na wyjazd. Potrzeba 2,5 tysiąca złotych. Chcecie pomóc? Wejdźcie na stronę zrzutka.pl

ZOBACZ TEŻ >>> Gigantyczne korki na ul. Muzycznej. Wszystko przez nowe światła?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

4 godz. 18 min.
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.

5 godz. 34 min.
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

5 godz. 36 min.
Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie w Katowicach zagra już 22 lipca. Kto wystąpi obok Brodki czy Organka? Sprawdź na ESKA.pl

5 godz. 37 min.

Okna niczym oczy domu... dekoruj, eksperymentuj, baw się dobrze. ANWO poleca!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy