Tydzień pod Fortuną. Darmowe zwiedzanie multimedialnego muzeum

Zdjęcie z artykułu: Tydzień pod Fortuną. Darmowe zwiedzanie multimedialnego muzeum Piwnica pod Fortuną; Piwnica pod Fortuną - multimedialna historia Lublina
Ilustracja do artykułu Tydzień pod Fortuną. Darmowe zwiedzanie multimedialnego muzeum

Przez siedem dni można zwiedzać jedyne w Lublinie multimedialne muzeum całkowicie za darmo. Wszystko dzięki obchodom 700-lecia miasta.

W roku jubileuszu miasta, przez tydzień można zwiedzać kolejne z ciekawych miejsc w Lublinie. Teraz, za darmo swoje drzwi otwiera Muzeum Pod Fortuną.

Pod Starym Miastem można poznać dzieje Rodziny Lubomelskich oraz oglądać podziemne freski i piwnice. Po zaułkach będzie oprowadzał przewodnik.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsca trzeba się skontaktować z Piwnicą pod Fortuną działającą przy Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Rynek 8. Rezerwacje odbywają się mailowo i telefonicznie: piwnica@lrot.pl oraz 81 444 55 55

Zwiedzać można codziennie od piątku do czwartku, 17 - 23 marca, w godz. 11.00-13.00.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

15 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

29 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 9 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 26 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy