Tydzień pod Fortuną. Darmowe zwiedzanie multimedialnego muzeum

Zdjęcie z artykułu: Tydzień pod Fortuną. Darmowe zwiedzanie multimedialnego muzeum Piwnica pod Fortuną; Piwnica pod Fortuną - multimedialna historia Lublina
Ilustracja do artykułu Tydzień pod Fortuną. Darmowe zwiedzanie multimedialnego muzeum

Przez siedem dni można zwiedzać jedyne w Lublinie multimedialne muzeum całkowicie za darmo. Wszystko dzięki obchodom 700-lecia miasta.

W roku jubileuszu miasta, przez tydzień można zwiedzać kolejne z ciekawych miejsc w Lublinie. Teraz, za darmo swoje drzwi otwiera Muzeum Pod Fortuną.

Pod Starym Miastem można poznać dzieje Rodziny Lubomelskich oraz oglądać podziemne freski i piwnice. Po zaułkach będzie oprowadzał przewodnik.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsca trzeba się skontaktować z Piwnicą pod Fortuną działającą przy Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Rynek 8. Rezerwacje odbywają się mailowo i telefonicznie: piwnica@lrot.pl oraz 81 444 55 55

Zwiedzać można codziennie od piątku do czwartku, 17 - 23 marca, w godz. 11.00-13.00.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy