Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest również Lublin! [WIDEO]

Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest lubelskie 9 Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest również Lublin! [ZDJĘCIA]
Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest lubelskie / Stanisław Szewczyk, dron-photo.pl
Ilustracja do artykułu: Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest również Lublin! [WIDEO]

Jeden film, a na nim najpiękniejsze ujęcia z całego kraju. Teraz Lubelszczyznę możecie też oglądać z perspektywy ptaków! Sami się przekonajcie!

Cztery miesiące, pięć tysięcy pokonanych kilometrów i sześć minut cudownego filmu! Ten powstał z miłości do kraju oraz pasji pewnej pary. - Najgorsze muszę się przyznać, było poranne wstawanie przed wschodem słońca, ale pomimo wszystko udało się nam osiągnąć zamierzony cel i poznać przy okazji wiele wspaniałych miejsc – mówi Stanisław Szewczyk, który razem z dziewczyną stworzył film.

Chcecie zobaczyć Polskę z perspektywy zapierającej dech w piersiach? Zobaczcie film!

Ujęcia z naszego regionu znajdziecie też w galerii powyżej. Więcej o autorach i ich projektach znajdziecie na stronie Dron photo.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

29 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

31 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

37 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

1 godz. 2 min.

Już 2 Lipca Święto Owoców w Kraśniku!! Dobra Zabawa Gwarantowana!! Sprawdź >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy