Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest również Lublin! [WIDEO]

Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest lubelskie 9 Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest również Lublin! [ZDJĘCIA]
Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest lubelskie / Stanisław Szewczyk, dron-photo.pl
Ilustracja do artykułu: Piękna Polska z lotu ptaka! Genialny film, na którym jest również Lublin! [WIDEO]

Jeden film, a na nim najpiękniejsze ujęcia z całego kraju. Teraz Lubelszczyznę możecie też oglądać z perspektywy ptaków! Sami się przekonajcie!

Cztery miesiące, pięć tysięcy pokonanych kilometrów i sześć minut cudownego filmu! Ten powstał z miłości do kraju oraz pasji pewnej pary. - Najgorsze muszę się przyznać, było poranne wstawanie przed wschodem słońca, ale pomimo wszystko udało się nam osiągnąć zamierzony cel i poznać przy okazji wiele wspaniałych miejsc – mówi Stanisław Szewczyk, który razem z dziewczyną stworzył film.

Chcecie zobaczyć Polskę z perspektywy zapierającej dech w piersiach? Zobaczcie film!

Ujęcia z naszego regionu znajdziecie też w galerii powyżej. Więcej o autorach i ich projektach znajdziecie na stronie Dron photo.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Razem z Galerią Gala przedstawiamy łazienkowe trendy 2017 roku!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Szukasz pracy za granicą?! Poznaj ofertę SBA Flex!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy