Nowe gadżety z Lublina. Gdzie można je dostać? [ZDJĘCIA, AUDIO]

Nowe gadżety z Lublina 9 Nowe gadżety z Lublina. Gdzie można je dostać? [ZDJĘCIA]
Nowe gadżety z Lublina / materiały prasowe Urzędu Miasta Lublin
Ilustracja do artykułu: Nowe gadżety z Lublina. Gdzie można je dostać? [ZDJĘCIA, AUDIO]

Ratusz szuka firmy, która dostarczy ponad 7000 gadżetów turystycznych. Będą to m.in.: koszulki, plecaki, kostki Rubika czy magnesy. Sami zobaczcie, jak wyglądają!

Nowe gadżety miejskie będą wykorzystane podczas imprez miejskich, konkursów czy podczas wydarzeń promujących miasto. Wszystkie produkty mają nawiązywać do historii miasta i jubileuszu jego 700- lecia.

Każdy produkt sygnowany będzie też logiem miasta. - Będą to gadżety, które będzie można wygrać. Będą one dedykowane różnego rodzaju wydarzeniom odbywającym się w Lublinie. Mieszkańcy biorący udział w wydarzeniach czy festiwalach będą mogli poprzez uczestnictwo je dostać. Gadżety będą nawiązywały do historii miasta, są to specjalne gadżety turystyczne – tłumaczy Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina.

Wśród gadżetów są: skarpety, koszulki, ręczniki, kostki, puzzle czy torby. Wizualizacje produktów znajdziecie w galerii powyżej.

Posłuchaj, gdzie będzie można dostać nowe gadżety miejskie. Materiał przygotował Adam Tykło, reporter Radia ESKA.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy