Nowe gadżety z Lublina. Gdzie można je dostać? [ZDJĘCIA, AUDIO]

Nowe gadżety z Lublina 9 Nowe gadżety z Lublina. Gdzie można je dostać? [ZDJĘCIA]
Nowe gadżety z Lublina / materiały prasowe Urzędu Miasta Lublin
Ilustracja do artykułu: Nowe gadżety z Lublina. Gdzie można je dostać? [ZDJĘCIA, AUDIO]

Ratusz szuka firmy, która dostarczy ponad 7000 gadżetów turystycznych. Będą to m.in.: koszulki, plecaki, kostki Rubika czy magnesy. Sami zobaczcie, jak wyglądają!

Nowe gadżety miejskie będą wykorzystane podczas imprez miejskich, konkursów czy podczas wydarzeń promujących miasto. Wszystkie produkty mają nawiązywać do historii miasta i jubileuszu jego 700- lecia.

Każdy produkt sygnowany będzie też logiem miasta. - Będą to gadżety, które będzie można wygrać. Będą one dedykowane różnego rodzaju wydarzeniom odbywającym się w Lublinie. Mieszkańcy biorący udział w wydarzeniach czy festiwalach będą mogli poprzez uczestnictwo je dostać. Gadżety będą nawiązywały do historii miasta, są to specjalne gadżety turystyczne – tłumaczy Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina.

Wśród gadżetów są: skarpety, koszulki, ręczniki, kostki, puzzle czy torby. Wizualizacje produktów znajdziecie w galerii powyżej.

Posłuchaj, gdzie będzie można dostać nowe gadżety miejskie. Materiał przygotował Adam Tykło, reporter Radia ESKA.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

30 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

32 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

38 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

1 godz. 3 min.

Już 2 Lipca Święto Owoców w Kraśniku!! Dobra Zabawa Gwarantowana!! Sprawdź >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy