Nocny Bazar w Lublinie: Nowe miejsce spotkań w mieście

Zdjęcie z artykułu: Nocny Bazar w Lublinie: Nowe miejsce spotkań w mieście W Lublinie otwiera się nowe miejsce spotkań dla mieszkańców; Pexels, Public Domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Nocny Bazar w Lublinie: Nowe miejsce spotkań w mieście

Nocny Bazar to zupełnie nowa przestrzeń street foodowa w Lublinie, inspirowane światowymi marketami, azjatyckim orientalnym street foodem i nowojorskimi truckami. Będzie można tam spędzać letnie wieczory.  

Jedzenie i muzyka

- W tle nie zabraknie dobrej muzyki, luźnej atmosfery parku i zieleni w centrum miasta. Dlatego jeśli szukacie miejsca na niedzielny piknik z rodziną – Nocny Bazar jest idealny – zapraszają właściciele. - Tworzymy miejsce, w którym będziecie chcieli spędzać każdy weekend. Do którego będziecie chcieli wracać za każdym razem by zasmakować czegoś nowego – zachęcają.

Organizatorzy są otwarci na dzielenie się smakowymi doznaniami w wydaniu lokalnym. Już teraz zachęcają wystawców do zgłoszenia się do współpracy.

Nocny Bazar Meet & Eat znajdziecie na terenach zielonych Parku Ludowego od strony Al. Piłsudskiego. Nowe miejsce spotkań będzie działało od czwartku do niedzieli w godzinach popołudniowo – wieczornych, a w weekendy do późnych godzin nocnych. Na lublinian będą czekać dania i przekąski lokalnych restauratorów.

Szczegóły są dopracowywane. Otwarcie planowane jest w okolicach wakacji.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy