Nocny Bazar w Lublinie: Nowe miejsce spotkań w mieście

Zdjęcie z artykułu: Nocny Bazar w Lublinie: Nowe miejsce spotkań w mieście W Lublinie otwiera się nowe miejsce spotkań dla mieszkańców; Pexels, Public Domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Nocny Bazar w Lublinie: Nowe miejsce spotkań w mieście

Nocny Bazar to zupełnie nowa przestrzeń street foodowa w Lublinie, inspirowane światowymi marketami, azjatyckim orientalnym street foodem i nowojorskimi truckami. Będzie można tam spędzać letnie wieczory.  

Jedzenie i muzyka

- W tle nie zabraknie dobrej muzyki, luźnej atmosfery parku i zieleni w centrum miasta. Dlatego jeśli szukacie miejsca na niedzielny piknik z rodziną – Nocny Bazar jest idealny – zapraszają właściciele. - Tworzymy miejsce, w którym będziecie chcieli spędzać każdy weekend. Do którego będziecie chcieli wracać za każdym razem by zasmakować czegoś nowego – zachęcają.

Organizatorzy są otwarci na dzielenie się smakowymi doznaniami w wydaniu lokalnym. Już teraz zachęcają wystawców do zgłoszenia się do współpracy.

Nocny Bazar Meet & Eat znajdziecie na terenach zielonych Parku Ludowego od strony Al. Piłsudskiego. Nowe miejsce spotkań będzie działało od czwartku do niedzieli w godzinach popołudniowo – wieczornych, a w weekendy do późnych godzin nocnych. Na lublinian będą czekać dania i przekąski lokalnych restauratorów.

Szczegóły są dopracowywane. Otwarcie planowane jest w okolicach wakacji.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

4 godz. 17 min.
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.

5 godz. 33 min.
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

5 godz. 35 min.
Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie w Katowicach zagra już 22 lipca. Kto wystąpi obok Brodki czy Organka? Sprawdź na ESKA.pl

5 godz. 36 min.

Okna niczym oczy domu... dekoruj, eksperymentuj, baw się dobrze. ANWO poleca!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy