Genialny film lubelskiego seminarium! Pokazali ich marzenia o... kapłaństwie! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Genialny film lubelskiego seminarium! Pokazali ich marzenia o... kapłaństwie! [WIDEO] Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie; Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie
Ilustracja do artykułu Genialny film lubelskiego seminarium! Pokazali ich marzenia o... kapłaństwie! [WIDEO]

W czasie jubileuszu nie tylko otworzyli zamknięte dotąd mury dla mieszkańców, ale również pokazali na filmie swoje nietypowe marzenia. Te wyróżniają ich w całym Lublinie.  

Metropolitalne Seminarium Duchowne opublikowało film zapraszający do wyjątkowej misji. Klerycy mówią o sobie, że są wspólnotą zwykłych ludzi, pełnych pasji i talentów, ale też wad i zalet, jak każdy z ludzi. Na swojej, nietypowej uczelni nie tylko uczą się, ale też modlą i pracują, dbając o teren seminarium.

Ich wyróżniają marzenia... o kapłaństwie! - To, co nas łączy to wyjątkowa misja, do której się przygotowujemy. Będziemy w tych najwspanialszych chwilach i tych najtrudniejszych – opowiadają w spocie „Będziemy kapłanami”.

Zobacz wideo, które podbija sieć:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

15 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

29 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 9 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 26 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy