Genialny film lubelskiego seminarium! Pokazali ich marzenia o... kapłaństwie! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Genialny film lubelskiego seminarium! Pokazali ich marzenia o... kapłaństwie! [WIDEO] Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie; Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie
Ilustracja do artykułu Genialny film lubelskiego seminarium! Pokazali ich marzenia o... kapłaństwie! [WIDEO]

W czasie jubileuszu nie tylko otworzyli zamknięte dotąd mury dla mieszkańców, ale również pokazali na filmie swoje nietypowe marzenia. Te wyróżniają ich w całym Lublinie.  

Metropolitalne Seminarium Duchowne opublikowało film zapraszający do wyjątkowej misji. Klerycy mówią o sobie, że są wspólnotą zwykłych ludzi, pełnych pasji i talentów, ale też wad i zalet, jak każdy z ludzi. Na swojej, nietypowej uczelni nie tylko uczą się, ale też modlą i pracują, dbając o teren seminarium.

Ich wyróżniają marzenia... o kapłaństwie! - To, co nas łączy to wyjątkowa misja, do której się przygotowujemy. Będziemy w tych najwspanialszych chwilach i tych najtrudniejszych – opowiadają w spocie „Będziemy kapłanami”.

Zobacz wideo, które podbija sieć:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy