Zwłoki człowieka przy szpitalu. Ciało mogło leżeć tam nawet od ubiegłego roku! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zwłoki człowieka przy szpitalu. Ciało mogło leżeć tam nawet od ubiegłego roku! [AUDIO] Zwłoki znaleziono przy ogrodzeniu od strony ul. Dekutowskiego; Google Street View
Ilustracja do artykułu Zwłoki człowieka przy szpitalu. Ciało mogło leżeć tam nawet od ubiegłego roku! [AUDIO]

Ciało znaleziono w czwartek po południu. Wciąż nie wiadomo do kogo należą, być może jest to poszukiwany bezdomny. Zwłoki leżały tam od kilku miesięcy!

Tragicznego odkrycia dokonano wczoraj po południu. Jeden z pracowników szpitala MSWiA przy ul. Grenadierów natknął się na ciało mężczyzny leżące w okolicach ogrodzenia.

- Ze wstępnych oględzin wynika, że są to zwłoki, które od dłuższego czasu się tam znajdowały. Ustalamy tożsamość ofiary – informuje nadkom. Renata Laszczka – Rusek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Policja wciąż nie ma pewności do kogo należą zwłoki. - Mamy już pewne przypuszczenia i ustalenia. Najprawdopodobniej jest to osoba bezdomna, której zaginięcie zgłoszono nam w ubiegłym roku – dodaje Laszczka- Rusek.

Ciało zostało zabezpieczone. Zostanie wykonana sekcja zwłok, która wyjaśni przyczyny śmierci oraz tożsamość mężczyzny.

Posłuchaj, jakie są wstępne ustalenia policji. Materiał przygotował Adam Tykło, reporter Radia ESKA.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy