Zwłoki człowieka przy szpitalu. Ciało mogło leżeć tam nawet od ubiegłego roku! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zwłoki człowieka przy szpitalu. Ciało mogło leżeć tam nawet od ubiegłego roku! [AUDIO] Zwłoki znaleziono przy ogrodzeniu od strony ul. Dekutowskiego; Google Street View
Ilustracja do artykułu Zwłoki człowieka przy szpitalu. Ciało mogło leżeć tam nawet od ubiegłego roku! [AUDIO]

Ciało znaleziono w czwartek po południu. Wciąż nie wiadomo do kogo należą, być może jest to poszukiwany bezdomny. Zwłoki leżały tam od kilku miesięcy!

Tragicznego odkrycia dokonano wczoraj po południu. Jeden z pracowników szpitala MSWiA przy ul. Grenadierów natknął się na ciało mężczyzny leżące w okolicach ogrodzenia.

- Ze wstępnych oględzin wynika, że są to zwłoki, które od dłuższego czasu się tam znajdowały. Ustalamy tożsamość ofiary – informuje nadkom. Renata Laszczka – Rusek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Policja wciąż nie ma pewności do kogo należą zwłoki. - Mamy już pewne przypuszczenia i ustalenia. Najprawdopodobniej jest to osoba bezdomna, której zaginięcie zgłoszono nam w ubiegłym roku – dodaje Laszczka- Rusek.

Ciało zostało zabezpieczone. Zostanie wykonana sekcja zwłok, która wyjaśni przyczyny śmierci oraz tożsamość mężczyzny.

Posłuchaj, jakie są wstępne ustalenia policji. Materiał przygotował Adam Tykło, reporter Radia ESKA.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

29 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

31 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

37 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

1 godz. 2 min.

Już 2 Lipca Święto Owoców w Kraśniku! Dobra Zabawa Gwarantowana!! Sprawdź>>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy