Wracał z odpustu, skończył w... rowie!

Zdjęcie z artykułu: Wracał z odpustu, skończył w... rowie! Odpust; myself, CC by 2.5, wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Wracał z odpustu, skończył w... rowie!

Wczoraj jeden z mieszkańców Łaszczowa bawił się tak dobrze na odpuście, że wracając z odpustu wjechał do rowu. 56-latek miał prawie 4 promile!  

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, koło godziny 19.00. Na komendę zadzwoniła jedna z mieszkanek Łaszczowa, koło Tomaszowa Lubelskiego. Poinformowała, że w rowie na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Lwowskiej stoi opel.

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył się, że mieszka niedaleko i wracał z kolegą z odpustu, który odbywał się w Łaszczowie – informuje mł. asp. Agnieszka Leszek.

To nie pierwszy takie wybryk kierowcy. Dodatkowo okazało się, że 56-latek ma zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku Już nie raz zdarzyło mu się już w przeszłości prowadzenie samochodu w takim stanie.  

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

15 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

29 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 9 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 26 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy