Weekend w Lublinie. Co robić 22 i 23 kwietnia? [PROPOZYCJE]

Weekend w Lublinie 13 Weekend w Lublinie. Co robić 22 i 23 kwietnia? [PROPOZYCJE]
Weekend w Lublinie / Mexxicana, public domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Weekend w Lublinie. Co robić 22 i 23 kwietnia? [PROPOZYCJE]

Spotkania, warsztaty, mecze, wernisaże, koncerty, pokazy – najbliższy weekend w Lublinie będzie naprawdę gorący. Można spotkać się ze sławnymi ludźmi, kibicować sportowcom i adoptować zwierzaki. Łapcie szczegóły.

Kolejny raz udowadniamy Wam, że weekend spędzony w mieście może być wyjątkowy. W czasie najbliższego czekają niezwykłe wydarzenia sportowe, zarówno piłkarskie, pływackie, jak i żużlowe. Czekają spotkania dla najmłodszych: koncertowe i artystyczne, dla dużych dzieci odbędą się Lubelskie Spotkania z Komiksem lub spotkania z kryminałem.

Miłośnicy aktywności na dwóch kołach mogą wybrać się do Miasteczka Ruchu Drogowego, tam m.in. za darmo oznakują swój sprzęt oraz przygotują się na sezon. A ci z Was, którzy szukają milusińskiego zwierzaka mogą wybrać się do jednej z galerii handlowych, tam będą czekać nie tylko czworonogi szukające nowego domu.

W galerii powyżej najlepsze propozycje na weekend w Lublinie.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy