Tragiczny poranek koło Lublina. Zginął mężczyzna!

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny poranek koło Lublina. Zginął mężczyzna! mat. ilustracyjny; policja.pl
Ilustracja do artykułu Tragiczny poranek koło Lublina. Zginął mężczyzna!

Do tragicznego wypadku doszło na trasie Lublin – Kraśnik. W Zemborzycach Tereszyńskich doszło do zderzenia czołowego dwóch osobówek. Jeden z kierowców zginął na miejscu.  

Do zdarzenia doszło przed godz. 11.00 w Zemborzycach Tereszyńskich. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen jadący w kierunku Lublina zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Citroen.

- W wyniku odniesionych obrażeń 56-letni mieszkaniec gm. Nielisz, który kierował volkswagenem zmarł na miejscu zdarzenia po przeprowadzonej reanimacji. Z pojazdu marki Citroen 4 osoby w tym dwójka dzieci z obrażeniami nie zagrażającymi ich życiu trafili do szpitali w Lublinie – informuje Kamil Karbowniczek w KWP w Lublinie.

Droga krajowa przez kilka godzin była zablokowana. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

27 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

29 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

35 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

1 godz. 0 min.

Już 2 Lipca Święto Owoców w Kraśniku! Dobra Zabawa Gwarantowana!! Sprawdź>>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy