Tragiczny poranek koło Lublina. Zginął mężczyzna!

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny poranek koło Lublina. Zginął mężczyzna! mat. ilustracyjny; policja.pl
Ilustracja do artykułu Tragiczny poranek koło Lublina. Zginął mężczyzna!

Do tragicznego wypadku doszło na trasie Lublin – Kraśnik. W Zemborzycach Tereszyńskich doszło do zderzenia czołowego dwóch osobówek. Jeden z kierowców zginął na miejscu.  

Do zdarzenia doszło przed godz. 11.00 w Zemborzycach Tereszyńskich. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen jadący w kierunku Lublina zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Citroen.

- W wyniku odniesionych obrażeń 56-letni mieszkaniec gm. Nielisz, który kierował volkswagenem zmarł na miejscu zdarzenia po przeprowadzonej reanimacji. Z pojazdu marki Citroen 4 osoby w tym dwójka dzieci z obrażeniami nie zagrażającymi ich życiu trafili do szpitali w Lublinie – informuje Kamil Karbowniczek w KWP w Lublinie.

Droga krajowa przez kilka godzin była zablokowana. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Razem z Galerią Gala przedstawiamy łazienkowe trendy 2017 roku!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Szukasz pracy za granicą?! Poznaj ofertę SBA Flex!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy