Szwedzi opanowali Lublin! Zwiedzają miasto, bawią się i tańczą na Starym Mieście do późnej nocy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Szwedzcy kibice bawią się w Lublinie 10 Szwedzi opanowali Lublin! Zwiedzają miasto, bawią się i tańczą na Starym Mieście do późnej nocy
Szwedzcy kibice bawią się w Lublinie / Miasto Lublin
Ilustracja do artykułu: Szwedzi opanowali Lublin! Zwiedzają miasto, bawią się i tańczą na Starym Mieście do późnej nocy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Mówią, że czują się tutaj jak w tropikach i zachwycają się architekturą i historią Lublina. Szwedzcy kibice, którzy przyjechali na Lubelszczyznę bawią się w najlepsze! W mieście trwa wielka, europejska zabawa!

Kilka tysięcy Szwedów przyjechało na mecze UEFA EURO U21 do Lublina. Przede wszystkim zachwycają się budynkami na Starym Mieście, zwiedzają jego zakątki, Zamek Lubelski i odnowiony Plac Litewski, ale jeżdżą też w odleglejsze krańce miasta, popularnością cieszy się Muzeum na Majdanku.

Dużo czasu spędzają nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie mają przygotowane miasteczko: bawią się na nartach wodnych, tańczą, śpiewają i… grają na gitarach!

UEFA chwali Lublin

Mimo, że EURO U21 w Lublinie się nie skończyło, to do naszego miasta już płyną gratulacje. - Fantastyczna ceremonia otwarcia – opinie z UEFA są niesamowite. Wszyscy odebrali to, jako coś niespotykanego: bardzo krótko, bardzo konkretnie, z fantastycznie przygotowanym scenariuszem, gdzie nikt nie miał wątpliwości o co chodzi - mówi Paweł Gil, koordynator EURO U21 w Lublinie w rozmowie z TVP 3.

Przejdą korowodem na stadion

Szwedzcy kibicie planują huczny przemarsz przez miasto. Początek zaplanowany jest ok. godz. 17.30 na Starym Mieście. Trasa prowadzi przez Krakowskie Przedmieście, Plac Litewski, Lipową, Narutowicza, Muzyczną. Przemarsz ma formę uroczystą, będzie zabezpieczony przez policję.

Mecz reprezentacji Polski i Szwecji na Arenie Lublin już dziś o godz. 20.45.

ZOBACZ TEŻ >>> EURO U21 w Lublinie: Te miejsca musisz zobaczyć! [PRZEWODNIK]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Razem z Galerią Gala przedstawiamy łazienkowe trendy 2017 roku!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Szukasz pracy za granicą?! Poznaj ofertę SBA Flex!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy