Szwedzi opanowali Lublin! Zwiedzają miasto, bawią się i tańczą na Starym Mieście do późnej nocy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Szwedzcy kibice bawią się w Lublinie 10 Szwedzi opanowali Lublin! Zwiedzają miasto, bawią się i tańczą na Starym Mieście do późnej nocy
Szwedzcy kibice bawią się w Lublinie / Miasto Lublin
Ilustracja do artykułu: Szwedzi opanowali Lublin! Zwiedzają miasto, bawią się i tańczą na Starym Mieście do późnej nocy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Mówią, że czują się tutaj jak w tropikach i zachwycają się architekturą i historią Lublina. Szwedzcy kibice, którzy przyjechali na Lubelszczyznę bawią się w najlepsze! W mieście trwa wielka, europejska zabawa!

Kilka tysięcy Szwedów przyjechało na mecze UEFA EURO U21 do Lublina. Przede wszystkim zachwycają się budynkami na Starym Mieście, zwiedzają jego zakątki, Zamek Lubelski i odnowiony Plac Litewski, ale jeżdżą też w odleglejsze krańce miasta, popularnością cieszy się Muzeum na Majdanku.

Dużo czasu spędzają nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie mają przygotowane miasteczko: bawią się na nartach wodnych, tańczą, śpiewają i… grają na gitarach!

UEFA chwali Lublin

Mimo, że EURO U21 w Lublinie się nie skończyło, to do naszego miasta już płyną gratulacje. - Fantastyczna ceremonia otwarcia – opinie z UEFA są niesamowite. Wszyscy odebrali to, jako coś niespotykanego: bardzo krótko, bardzo konkretnie, z fantastycznie przygotowanym scenariuszem, gdzie nikt nie miał wątpliwości o co chodzi - mówi Paweł Gil, koordynator EURO U21 w Lublinie w rozmowie z TVP 3.

Przejdą korowodem na stadion

Szwedzcy kibicie planują huczny przemarsz przez miasto. Początek zaplanowany jest ok. godz. 17.30 na Starym Mieście. Trasa prowadzi przez Krakowskie Przedmieście, Plac Litewski, Lipową, Narutowicza, Muzyczną. Przemarsz ma formę uroczystą, będzie zabezpieczony przez policję.

Mecz reprezentacji Polski i Szwecji na Arenie Lublin już dziś o godz. 20.45.

ZOBACZ TEŻ >>> EURO U21 w Lublinie: Te miejsca musisz zobaczyć! [PRZEWODNIK]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

28 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

30 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

36 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

1 godz. 1 min.

Już 2 Lipca Święto Owoców w Kraśniku! Dobra Zabawa Gwarantowana!! Sprawdź>>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy