Morderczy trening Aniołków Zamoyskiego! Robią formę przed sezonem [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Morderczy trening Aniołków Zamoyskiego! Robią formę przed sezonem [WIDEO] Muzeum Zamoyskich w Kozłówce; Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
Ilustracja do artykułu Morderczy trening Aniołków Zamoyskiego! Robią formę przed sezonem [WIDEO]

Przewodniczki z Muzeum Zamoyskich w Kozłówce trenują przez rozpoczęciem sezonu. Nagranie z ich treningu podbija sieć!

Trenują na bieżni, aby pokonywać kilometry w muzeum, wzmacniają ramiona, by wskazywać zabytki oraz ćwiczą dykcję przed godzinami wykładów podczas zwiedzania. Przewodniczki z Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, czyli Aniołki Zamojskiego trenują przed rozpoczęciem nowego sezonu. Chcą w żartobliwy sposób przypomnieć turystom o muzeum.

Oprowadzanie = wysiłek!

W czasie jednego oprowadzania po Muzeum w Kozłówce przewodniczka pokonuje 300 metrów, wypowiada blisko 3 tysiące słów, a wycieczka trwa około 50 minut. Każdego dnia każda z pań oprowadza średnio 7 grup, czyli jednego dnia wypowiada ok. 20 tysięcy słów o Zamoyskich i chodzi ponad 2 km.

Zobacz morderczy trening przygotowujący do sezonu:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy