Lubelski przedsiębiorca zamordował swoją partnerkę w Chorwacji! Znane są wyniki sekcji kobiety!

Zdjęcie z artykułu: Lubelski przedsiębiorca zamordował swoją partnerkę w Chorwacji! Znane są wyniki sekcji kobiety! Chorwacja; eminavujnovac, public domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Lubelski przedsiębiorca zamordował swoją partnerkę w Chorwacji! Znane są wyniki sekcji kobiety!

52-latek z Lublina został zatrzymany w sprawie morderstwa na łodzi w czasie wakacji w Chorwacji. 39-latka została pobita, później utonęła w morzu.

Do zdarzenia doszło przed tygodniem w Zadarze w Chorwacji. Paweł P. z Lublina, właściciel sieci solariów wynajął mieszkanie w Biogradzie, na miejscu dołączyła do niego 39-letnia partnerka. 6 czerwca wsiedli to łodzi motorowej i wypłynęli na morze. Tam doszło do tragedii.

Około godz. 18.00 załoga niemieckiego statku wyłowiła z morza mężczyznę, który poinformował, że w wodzie jest jego kobieta – informuje lublin112.pl. Po godzinie odnaleziono jej ciało z widocznymi śladami pobicia. Przeprowadzona sekcja zwłok lublinianki wykazała, że kobieta przed śmiercią była dotkliwie pobita, a bezpośrednią przyczyną zgony było utonięcie.

Lubelski przedsiębiorca został zatrzymany, w areszcie spędzi miesiąc. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. W Polsce karany był za oszustwa, udział w grupie przestępczej oraz zastraszanie świadków. Śledczy uważają, że między parą doszło do kłótni i rękoczynów, a mężczyzna zadawał ciosy pięściami w korpus, głowę i okolice twarzy z bezpośrednim zamiarem pozbawienia jej życia.

ZOBACZ TEŻ >>> Ceny mieszkań w Lublinie szybują w górę! Od ubiegłego roku wzrosły o kilkanaście procent!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

25 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

27 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

33 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

58 min

Już 2 Lipca Święto Owoców w Kraśniku! Dobra Zabawa Gwarantowana!! Sprawdź>>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy