Lubelski przedsiębiorca zamordował swoją partnerkę w Chorwacji! Znane są wyniki sekcji kobiety!

Zdjęcie z artykułu: Lubelski przedsiębiorca zamordował swoją partnerkę w Chorwacji! Znane są wyniki sekcji kobiety! Chorwacja; eminavujnovac, public domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Lubelski przedsiębiorca zamordował swoją partnerkę w Chorwacji! Znane są wyniki sekcji kobiety!

52-latek z Lublina został zatrzymany w sprawie morderstwa na łodzi w czasie wakacji w Chorwacji. 39-latka została pobita, później utonęła w morzu.

Do zdarzenia doszło przed tygodniem w Zadarze w Chorwacji. Paweł P. z Lublina, właściciel sieci solariów wynajął mieszkanie w Biogradzie, na miejscu dołączyła do niego 39-letnia partnerka. 6 czerwca wsiedli to łodzi motorowej i wypłynęli na morze. Tam doszło do tragedii.

Około godz. 18.00 załoga niemieckiego statku wyłowiła z morza mężczyznę, który poinformował, że w wodzie jest jego kobieta – informuje lublin112.pl. Po godzinie odnaleziono jej ciało z widocznymi śladami pobicia. Przeprowadzona sekcja zwłok lublinianki wykazała, że kobieta przed śmiercią była dotkliwie pobita, a bezpośrednią przyczyną zgony było utonięcie.

Lubelski przedsiębiorca został zatrzymany, w areszcie spędzi miesiąc. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. W Polsce karany był za oszustwa, udział w grupie przestępczej oraz zastraszanie świadków. Śledczy uważają, że między parą doszło do kłótni i rękoczynów, a mężczyzna zadawał ciosy pięściami w korpus, głowę i okolice twarzy z bezpośrednim zamiarem pozbawienia jej życia.

ZOBACZ TEŻ >>> Ceny mieszkań w Lublinie szybują w górę! Od ubiegłego roku wzrosły o kilkanaście procent!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Razem z Galerią Gala przedstawiamy łazienkowe trendy 2017 roku!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Szukasz pracy za granicą?! Poznaj ofertę SBA Flex!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy