Łańcuchów: Pędził tak, że przebił ścianę domu! Właściciele byli przed budynkiem [ZDJĘCIA]

Pędził tak, że przebił ścianę domu 3 Łańcuchów: Pędził tak, że uderzył w ścianę domu! Właściciele byli przed domem [ZDJĘCIA]
Pędził tak, że przebił ścianę domu / KWP Lublin
Ilustracja do artykułu: Łańcuchów: Pędził tak, że przebił ścianę domu! Właściciele byli przed budynkiem [ZDJĘCIA]

Mało brakowało, by doszło do tragedii. Sześć osób straciło dom po wypadku, do którego doszło w Łańcuchowie. 19-latek osobówką wbił się w ścianę budynku!

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 20.00 w m. Łańcuchów. - Z ustaleń policjantów wynika, że 19-letni mieszkaniec gm. Milejów jadąc audi od miejscowości Wólka Łańcuchowska w kierunku Milejowa, nagle na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi przebijając ogrodzenie prywatnej posesji. Następnie samochód wbił się w ścianę domu – informuje asp. Anna Kamola z KWP w Lublinie.

Młody kierowca audi nie odniósł znaczących obrażeń. Cało ze zdarzenia wyszli też właściciele domu -siedzący w tym czasie na ławce przed domem właściciel, jak też przebywająca w ogrodzie jego żona. Jak się okazało, posesję zamieszkuje też małżeństwo z dwojgiem dzieci. Cała rodzina w momencie wypadku znajdowała się poza domem.

- Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 19-latka oraz poddali badaniu na obecność narkotyków. Młody mężczyzna był trzeźwy, nie kierował też pod wpływem żadnych środków odurzających. Policjanci zatrzymali od kierującego prawo jazdy i dowód rejestracyjny za pokwitowaniem – dodaje Kamola.

Ponieważ wjechanie pojazdem w dom spowodowało naruszenie jego konstrukcji, cała sześcioosobowa rodzina rodzina spędziła noc u kuzynów. Policja prowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia. Koniecznie będzie przeprowadzenie oględzin przez inspektora nadzoru budowlanego.

ZOBACZ TEŻ >>> Bociani azyl koło Lublina [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

19 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

21 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

27 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

52 min

Już 2 Lipca Święto Owoców w Kraśniku! Dobra Zabawa Gwarantowana!! Sprawdź>>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy