Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka! Podejrzenie padło na czarną wdowę! [ZDJĘCIA]

Kokony pająka w winogronach 3 Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka!
Kokony pająka w winogronach / pani Małgorzata
Ilustracja do artykułu: Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka! Podejrzenie padło na czarną wdowę! [ZDJĘCIA]

Pani Małgorzata kupiła winogrona w puławskiej Biedronce przy ul. Wostowickiej. Wróciła do domu, a tam dokonała szokującego okrycia. Na owocach znalazła kokony, podejrzenie padło na jednego z najgroźniejszych pająków na świecie!

Przerażona kobieta nie straciła głowy, lecz zachowała rozsądek. Natychmiast zadzwoniła do sklepu i powiedziała o swoich podejrzeniach. Według informacji znalezionych w internecie mógł to być kokon czarnej wdowy.

- Zadzwoniłam do Biedronki i kazali zamknąć szczelnie. W sklepie dowiedziałam się, że przejrzano cały winogron. Kierownik regionalny odebrał ode mnie feralny winogron. Zostałam też przeproszona za zaistniała sytuacje – opisuje sytuację pani Małgorzata.

Sytuację potwierdza Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka. - W związku z tym, że bezpieczeństwo klientów i jakość oferowanych przez nas produktów są dla nas najważniejsze, niezwłocznie zareagowaliśmy na ten sygnał – informuje.

Wiemy jaki to pająk!

- Po weryfikacji materiału należy stwierdzić, że sygnał dotyczył kokonów należących do gatunku pająka niegroźnego dla życia człowieka, nie zaś czarnej wdowy. Dodatkowo przekazujemy, iż jaja w kokonach były już obumarłe, nie istniało więc ryzyko wylęgu młodocianych osobników – informuje firma Jeronimo Martins.

Co zrobić, gdy znajdziesz coś w zakupach?

Firma zapewnia, że dostawcy stosują inkubację organizmów w trakcie transportu, lecz nie daje to 100% gwarancji wyeliminowania tego typu przypadków. Właściciel sieci sklepów Biedronka zapewnia, że natychmiast są gotowi podjąć kroki zapewniające klientom i personelowi bezpieczeństwo.

Gdy znajdziecie się w podobnej sytuacji należy zabezpieczyć artykuł spożywczy, którego dotyczą wątpliwości oraz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

ZOBACZ TEŻ >>> Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny! Samochód był w rzece, w środku znaleziono zwłoki

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

4 godz. 11 min.
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.

5 godz. 27 min.
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

5 godz. 29 min.
Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie w Katowicach zagra już 22 lipca. Kto wystąpi obok Brodki czy Organka? Sprawdź na ESKA.pl

5 godz. 30 min.

Okna niczym oczy domu... dekoruj, eksperymentuj, baw się dobrze. ANWO poleca!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy