Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka! Podejrzenie padło na czarną wdowę! [ZDJĘCIA]

Kokony pająka w winogronach 3 Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka!
Kokony pająka w winogronach / pani Małgorzata
Ilustracja do artykułu: Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka! Podejrzenie padło na czarną wdowę! [ZDJĘCIA]

Pani Małgorzata kupiła winogrona w puławskiej Biedronce przy ul. Wostowickiej. Wróciła do domu, a tam dokonała szokującego okrycia. Na owocach znalazła kokony, podejrzenie padło na jednego z najgroźniejszych pająków na świecie!

Przerażona kobieta nie straciła głowy, lecz zachowała rozsądek. Natychmiast zadzwoniła do sklepu i powiedziała o swoich podejrzeniach. Według informacji znalezionych w internecie mógł to być kokon czarnej wdowy.

- Zadzwoniłam do Biedronki i kazali zamknąć szczelnie. W sklepie dowiedziałam się, że przejrzano cały winogron. Kierownik regionalny odebrał ode mnie feralny winogron. Zostałam też przeproszona za zaistniała sytuacje – opisuje sytuację pani Małgorzata.

Sytuację potwierdza Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka. - W związku z tym, że bezpieczeństwo klientów i jakość oferowanych przez nas produktów są dla nas najważniejsze, niezwłocznie zareagowaliśmy na ten sygnał – informuje.

Wiemy jaki to pająk!

- Po weryfikacji materiału należy stwierdzić, że sygnał dotyczył kokonów należących do gatunku pająka niegroźnego dla życia człowieka, nie zaś czarnej wdowy. Dodatkowo przekazujemy, iż jaja w kokonach były już obumarłe, nie istniało więc ryzyko wylęgu młodocianych osobników – informuje firma Jeronimo Martins.

Co zrobić, gdy znajdziesz coś w zakupach?

Firma zapewnia, że dostawcy stosują inkubację organizmów w trakcie transportu, lecz nie daje to 100% gwarancji wyeliminowania tego typu przypadków. Właściciel sieci sklepów Biedronka zapewnia, że natychmiast są gotowi podjąć kroki zapewniające klientom i personelowi bezpieczeństwo.

Gdy znajdziecie się w podobnej sytuacji należy zabezpieczyć artykuł spożywczy, którego dotyczą wątpliwości oraz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

ZOBACZ TEŻ >>> Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny! Samochód był w rzece, w środku znaleziono zwłoki

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

21 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

35 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 15 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 32 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy