Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka! Podejrzenie padło na czarną wdowę! [ZDJĘCIA]

Kokony pająka w winogronach 3 Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka!
Kokony pająka w winogronach / pani Małgorzata
Ilustracja do artykułu: Kupiła w Biedronce winogrona! W nich znalazła… kokon pająka! Podejrzenie padło na czarną wdowę! [ZDJĘCIA]

Pani Małgorzata kupiła winogrona w puławskiej Biedronce przy ul. Wostowickiej. Wróciła do domu, a tam dokonała szokującego okrycia. Na owocach znalazła kokony, podejrzenie padło na jednego z najgroźniejszych pająków na świecie!

Przerażona kobieta nie straciła głowy, lecz zachowała rozsądek. Natychmiast zadzwoniła do sklepu i powiedziała o swoich podejrzeniach. Według informacji znalezionych w internecie mógł to być kokon czarnej wdowy.

- Zadzwoniłam do Biedronki i kazali zamknąć szczelnie. W sklepie dowiedziałam się, że przejrzano cały winogron. Kierownik regionalny odebrał ode mnie feralny winogron. Zostałam też przeproszona za zaistniała sytuacje – opisuje sytuację pani Małgorzata.

Sytuację potwierdza Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka. - W związku z tym, że bezpieczeństwo klientów i jakość oferowanych przez nas produktów są dla nas najważniejsze, niezwłocznie zareagowaliśmy na ten sygnał – informuje.

Wiemy jaki to pająk!

- Po weryfikacji materiału należy stwierdzić, że sygnał dotyczył kokonów należących do gatunku pająka niegroźnego dla życia człowieka, nie zaś czarnej wdowy. Dodatkowo przekazujemy, iż jaja w kokonach były już obumarłe, nie istniało więc ryzyko wylęgu młodocianych osobników – informuje firma Jeronimo Martins.

Co zrobić, gdy znajdziesz coś w zakupach?

Firma zapewnia, że dostawcy stosują inkubację organizmów w trakcie transportu, lecz nie daje to 100% gwarancji wyeliminowania tego typu przypadków. Właściciel sieci sklepów Biedronka zapewnia, że natychmiast są gotowi podjąć kroki zapewniające klientom i personelowi bezpieczeństwo.

Gdy znajdziecie się w podobnej sytuacji należy zabezpieczyć artykuł spożywczy, którego dotyczą wątpliwości oraz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

ZOBACZ TEŻ >>> Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny! Samochód był w rzece, w środku znaleziono zwłoki

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy