Kozienalia 2017: Kto zagra dla studentów? [PROGRAM KONCERTÓW]

Zdjęcie z artykułu: Kozienalia 2017: Kto zagra dla studentów? [PROGRAM KONCERTÓW] Kozienalia - Lubelskie Dni Kultury Studenckiej; Kozienalia - Lubelskie Dni Kultury Studenckiej
Ilustracja do artykułu Kozienalia 2017: Kto zagra dla studentów? [PROGRAM KONCERTÓW]

Przez trzy dni na terenie Browaru przy Bernardyńskiej czekają koncerty dla wszystkich studentów w Lublinie. Znamy wszystkich, którzy staną na scenach.  ​

Piątek, 19 maja

Ostschodzi
Łona / Webber & The Pimps
Taco Hemingway
Ten Typ Mes

Scena Perła Export
Sorry Boys
Julia Marcell

Sobota, 20 maja

Piotr Ziła
Kamp!
Natalia Nykie
Gorgon City

Scena Perła Export:
Bisz & B.O.K
The Dumplings

Niedziela, 21 maja

Rosalie.
Krzysztof Zalewski
Margaret
Hey

Scena Perła Export
Lilly Hates Roses
Mary Komasa

Wszystkie koncerty odbywają się na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15. Początek o godz. 18.00 Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.  

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy