Bądź piękniejsza na wiosnę! Zrelaksuj się w Lublinie [ZGARNIJ ZAPROSZENIA]

WellnessPRO Lublin 5 Bądź piękniejsza na wiosnę! Zrelaksuj się w Lublinie [ZGARNIJ ZAPROSZENIA]
WellnessPRO Lublin / materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Bądź piękniejsza na wiosnę! Zrelaksuj się w Lublinie [ZGARNIJ ZAPROSZENIA]

Na początek wiosny możecie zachwycać urodą. Specjalnie dla lublinianek mamy zaproszenia dla WellnessPRO Clubu. Sprawdź, jak je zdobyć.

WellnessPRO Club to świat piękna, relaksu i zdrowego stylu życia w jednym miejscu. Na miłośników piękna czekają gabinety zabiegowe, Strefy Relaksu z sauną fińską i infrared, kabiną masażowo-parową, wanną do balneoterapii z hydromasażem i koloroterapią oraz strefą schładzania z balią, wiadrem fińskim, misą do schładzania stóp oraz sale do ćwiczeń siłowych i cardio, wyposażonych w nowy i profesjonalny sprzęt.

Specjalnie dla Czytelników ESKA INFO Lublin czekają porady i zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, dłonie i stopy, masaże i rytuały, porady dietetyczne, treningi personalne i pakiety odchudzające oraz zajęcia fitness.

Zgarnij zaproszenie!

Dziś od ESKA INFO Lublin możecie zgarnąć zaproszenia na manicure hybrydowy lub 2 godzinny pobyt w Strefie Relaksu. Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać wiadomość do naszego fanpage ESKA INFO Lublin, a w treści wpisać „Idę do Wellness Pro”. Najszybsi zgarną zaproszenia, kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia :)

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Razem z Galerią Gala przedstawiamy łazienkowe trendy 2017 roku!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Szukasz pracy za granicą?! Poznaj ofertę SBA Flex!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy