Wypadek busa na DK17! Zablokowana droga na Warszawę

Zdjęcie z artykułu: Wypadek busa na DK17! Zablokowana droga na Warszawę mat. ilustracyjny; policja.pl
Ilustracja do artykułu Wypadek busa na DK17! Zablokowana droga na Warszawę

Niebezpieczny początek weekendu na Lubelszczyźnie. Na drodze krajowej nr 17 doszło do poważnego zderzenia dwóch pojazdów.

Do wypadku doszło po godz. 13.00 w Sierskowoli na DK17, na odcinku granica województwa lubelskiego – Lublin. Zderzyły się dwa auta: samochód osobowy z busem. Na chwilę obecną nie ma informacji o osobach poszkodowanych w zdarzeniu.

Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Warszawy. W miejscu wypadku policja wprowadziła ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają co najmniej przez dwie godziny.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy