Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych! Część ul. Jana Pawła II jest zablokowana

Zdjęcie z artykułu: Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych! Część ul. Jana Pawła II jest zablokowana Zdjęcie z miejsca wypadku; Czytelnik ESKA INFO
Ilustracja do artykułu Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych! Część ul. Jana Pawła II jest zablokowana

Przed godz. 20.00 na ul. Jana Pawła II doszło do wypadku. Na przejściu dla pieszych został potrącony nastolatek.  

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na wysokości Lidla między ulicami Granitową a Bocianią. Policja otrzymała zgłoszenie o godz. 19.40.

- Do wypadku doszło na nitce w kierunku kościoła. Potrącony chłopak ma 16 lat, został przewieziony do szpitala – informuje Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Obecnie zablokowana jest nitka ulicy Jana Pawła II prowadząca w kierunku centrum i kościoła św. Rodziny.  Policja wprowadziła objazd przez ul. Bocianią. 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

15 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

29 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 9 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 26 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy