Drogowcy zamkną jedną z ważniejszych ulic w Lublinie. Na kierowców czeka mnóstwo utrudnień

Zdjęcie z artykułu: Drogowcy zamkną jedną z ważniejszych ulic w Lublinie. Na kierowców czeka mnóstwo utrudnień Ul. Bohaterów Monte Cassino będzie miała przekrój czteropasowy; Google Street View
Ilustracja do artykułu Drogowcy zamkną jedną z ważniejszych ulic w Lublinie. Na kierowców czeka mnóstwo utrudnień

Od czwartku drogowcy zaczną dalszą część przebudowy Bohaterów Monte Cassino. Kierowcy muszą liczyć się ze znacznymi utrudnieniami w przejeździe, ponieważ ulica będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

W najbliższy czwartek, 20 lipca wykonawca etapu II przebudowy ul. Bohaterów Monte Cassino planuje wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu. Prace obejmują odcinek od ul. Zana do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej.

- Na czas robót ulica zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Poza pojazdami budowy zakaz wjazdu nie będzie dotyczył: pojazdów komunikacji miejskiej (z możliwością wjazdu z obu stron), mieszkańców bocznych wlotów tego odcinka ul. Bohaterów Monte Cassino (wjazd wyłącznie od strony ul. Zana) oraz pojazdów zaopatrzenia (wjazd wyłącznie od strony ul. Zana) – informuje Karol Kieliszek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Kilka miesięcy prac

Roboty potrwają do października włącznie. - Zadanie polega na kompleksowej modernizacji ulicy, czyli m.in wymianie konstrukcji nawierzchni, budowie obustronnych chodników, budowie obustronnych dróg dla rowerów – tłumaczy Kieliszek.

Po zakończeniu przebudowy ul. Bohaterów Monte Cassino, na całym odcinku między ul. Zana a skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej, ulica będzie miała przekrój czteropasowy.

ZOBACZ TEŻ >>> Zmiana rozkładów jazdy w Lublinie. Autobusy mają korektę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

4 godz. 17 min.
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.

5 godz. 33 min.
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!

5 godz. 35 min.
Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Katowice: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie w Katowicach zagra już 22 lipca. Kto wystąpi obok Brodki czy Organka? Sprawdź na ESKA.pl

5 godz. 36 min.

Okna niczym oczy domu... dekoruj, eksperymentuj, baw się dobrze. ANWO poleca!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy